O VLNOVCE

Ahoj, jmenuji se Jana, 

jsem holkou z Moravy. Holkou, co momentálně čas tráví opět ve "stabilním zaměstnání", byť touha byla jiná... Máme s manželem tři děti. 

Zrodil se nápad, myšlenka, a pak hledání... (fyzické i mentální)

Hledala jsem vlnu, šálu, kabátek... pro svou tehdy ještě malou dcerku, a našla jsem tak trochu jiné plédy, ponča, kardigany, vlněné deky, dětské rukavičky, capáčky, vlněné balerinky, fusaky z ovčí vlny.... Stylové, hřejivé, nadčasové, elegantní! Našla jsem Alwero. Společnost, která mi učarovala! Společnost, která všechny tyto krásné věci umí ušít a posílá je s láskou dál. Pracuje s ovčí vlnou té nejvyšší kvality - pod značkou Woolmark, je ekologická, přátelská ke svým zaměstnancům i okolí, žádný "fast fashion"! Jejich produktová řada je tak široká, avšak na českém trhu doposud nedostupná.

To byla výzva!

Tak silná, že nezbýalo než rozjet se směr Bielsko a poznat majitélé osobně, osahat si materiál, popovídat si... Byla jsem nesmírně mile překvapená! Přístupem, ochotou, kvalitou, jemnosti materiálu, preciznosti zpracování, elegancí, barvami, vstřícnosti majitelů! A můj zájem rostl! Obzvláště, když jsem v regále zahlédla výrobky ze lnu, dalšího mně velmi imponujícího ekologického materiálu, jakým len jen dokáže být! Lněné tuniky, košile, čepice, šaty... Nová cesta, na kterou se majitelé pouští. Jako bonus ke všem těm vlněným kráskám...

Koupě však nebyla možná! Alwero nemá kamennou prodejničku, co ušije, obratem prodává. Asi dobře, nechala bych tam majlant! :-) 

Vracela jsem se domů plná dojmů a odhodlání přiblížit tuhle (pro sebe samu objevenou) vlněnou a lněnou módu i českým ženám, maminkám, našim dětem i tátům. Vždyť tady takovou nemáme??!! 

A pakliže jste dočetli až sem, mám velikou naději, že do Vlnovky nahlédnete, "prolistujete" a třeba i nakoupíte! Vězte, že tím uděláte radost především sami sobě. 

S úctou a díky k Vám,

Jana

PS: A prosím, máte-li jakýkoliv dotaz, názor, připomínku... neváhejte, kontaktujte! Na blog zavítejte...