O VLNOVCE

Ahoj, jmenuji se Jana, 

jsem holkou z Moravy. Holkou, co momentálně čas netráví ve "stabilním zaměstnání", ale na mateřské dovolené. Máme s manželem tři děti. Já, navíc, v poslední době i touhu realizovat se trochu jinak, než jen péči o naše kluky a holčičku. 

A jak už to tak bývá, když se myšlenkám, touze i pocitům jde naproti... začnou ty puclíky do sebe víc a víc zapadat a pomalu se nápad rodí...

Tomu mému finálnímu... předcházela ztráta. Ztráta vlněného plédu naší malé T.

A pak hledání :-). (fyzické i mentální)

Hledala jsem vlnu, šálu, kabátek... a našla jsem tak trochu jiné plédy, ponča, kardigany, vlněné deky, dětské rukavičky, capáčky, vlněné balerinky, fusaky z ovčí vlny.... Stylové, hřejivé, nadčasové, elegantní! Našla jsem Alwero. Společnost, která mi učarovala! Společnost, která všechny tyto krásné věci umí ušít a posílá je s láskou dál. Pracuje s ovčí vlnou té nejvyšší kvality - pod značkou Woolmark, je ekologická, přátelská ke svým zaměstnancům i okolí, žádný "fast fashion"! Jejich produktová řada je tak široká, avšak na českém trhu doposud nedostupná.

To byla výzva!

Tak silná, že nezbýalo než rozjet se směr Bielsko a poznat majitélé osobně, osahat si materiál, popovídat si... Byla jsem nesmírně mile překvapená! Přístupem, ochotou, kvalitou, jemnosti materiálu, preciznosti zpracování, elegancí, barvami, vstřícnosti majitelů! A můj zájem rostl! Obzvláště, když jsem v regále zahlédla výrobky ze lnu, dalšího mně velmi imponujícího ekologického materiálu, jakým len jen dokáže být! Lněné tuniky, košile, čepice, šaty... Nová cesta, na kterou se majitelé pouští. Jako bonus ke všem těm vlněným kráskám...

Koupě však nebyla možná! Alwero nemá kamennou prodejničku, co ušije, obratem prodává. Asi dobře, nechala bych tam majlant! :-) 

Vracela jsem se domů plná dojmů a odhodlání přiblížit tuhle (pro sebe samu objevenou) vlněnou a lněnou módu i českým ženám, maminkám, našim dětem i tátům. Vždyť tady takovou nemáme??!! 

A pakliže jste dočetli až sem, mám velikou naději, že do Vlnovky nahlédnete, "prolistujete" a třeba i nakoupíte! Vězte, že tím uděláte radost především sami sobě. 

S úctou a díky k Vám,

Jana

PS: A prosím, máte-li jakýkoliv dotaz, názor, připomínku... neváhejte, kontaktujte! Na blog zavítejte...

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení